Geslaagden SSG De Rede

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector bouw breed
Jahrdell Constansia,Vogelwaarde; Yusuf Göktepe, Axel; Michel Madlener, Terneuzen

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector consumptief bakken
Nikita Bos, Sluiskil; Angelique Mentzij, Terneuzen; Madelon Dijkstra, Sluiskil; Dimitri Donsen, Bassevelde; Nick Eerkes, Terneuzen; Kiana van Gulik, Terneuzen; Leroy Huitema, Terneuzen; Diéco Luft, Terneuzen; Hannah Melger, Axel; Joanna Opara, Sas van Gent; Jermo van Opdorp, Terneuzen; Nica Ouriaghli, Breskens; Renske Ruijten, Terneuzen; Hüsne Tezel, Terneuzen; Bram Vermeeren, Axel; Noah Willemsen, Sluiskil

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector consumptief horeca
Norah Blaauw, Terneuzen; Jeanette Boering, Terneuzen; Jana van Dam, Sas van Gent; Ricardo Dobbelaar, Terneuzen; Lindsey Goethals, Philippine;
Kirsten de Groot, Terneuzen; Gowinda van Hussen, Terneuzen; Romy Jansen, Zaamslag; Shayenne van Keulen, Terneuzen; Fleur de Meyer, Biervliet; Yara Mobach, Terneuzen; Cynthia Seghers, Terneuzen; Mirte Verhulst, Axel; Esra de Winter, Terneuzen

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector sport, dienstverlening en veiligheid
Mike de Bat, Vogelwaarde; Mitchell van de Griendt, Terneuzen; Tomasz Herremans, Ossenisse; Shania Jordaan, Sas van Gent; Whitney Klapwijk, Hoek; Cheyenne Krijnen, Sluiskil; Mouad Lamghari Kossori, Sas van Gent; Ilse Mullaert, Hoek; Rosario Taalman, Philippine; Xander de Vrieze, Philippine; Jesper van Wijck, Terneuzen

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector instalelektro
Gijs de Blaey, Terneuzen; Niek Gelderland, Terneuzen; Kevin Mentzij, Terneuzen; Mitchell Dullaert, Zuiddorpe; Dion Hofman, Terneuzen; Daniel Hrkac, Terneuzen; Dion Schoonakker, Terneuzen

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sector voertuigtechniek
Onur Can Ardiç, Terneuzen; Kelvin Boering, Terneuzen; Remco Boonstra, Terneuzen; Romano Dietz, Hoek; Jaimy Donsen, Bassevelde; Bart Fieret, Terneuzen; Youri Groenewold, Terneuzen; Shane Grootzwagers, Ossenisse; Ezra Hodge, Terneuzen; Stein de Kievit, Terneuzen; Tom van de Lavoir, Philippine; Hamza Badal Mahmoud, Breskens; Tom Manhave, Terneuzen; Pieter Meeuwissen, Axel; Justin van Neijhof, Terneuzen; Maarten Schelfhout, Terneuzen; Justin de Vos, Terneuzen; Thijs Wesdorp, Philippine; Yannick Wijnacker, Hoek

Havo, profiel cultuur en maatschappij
Esmée van Campenhout, Terneuzen; Léon Faasse, Terneuzen; Melanie Franssens, Terneuzen; Rania van der Hooft, Zaamslag; Rebecca Leunis, Terneuzen; Wesley Rompa, Sluiskil; Sanne Tollenaar, Terneuzen

Havo, profiel economie en maatschappij
Noah de Bruijn, Philippine; Léon Faasse, Terneuzen; Melanie Franssens, Terneuzen; Jasmyna Garallah, Terneuzen; Anne van Gelder, Philippine; Iman van Houten; Terneuzen, Kristl Janssens, Terneuzen; Arnoud Kouyzer, Biervliet;Tara Lakerveld, Terneuzen; Rebecca Leunis, Terneuzen; Lisa van der Maas, Axel; Wesley Rompa, Sluiskil; Charlotte Scheer, Terneuzen, Jesper Segers, Hoek; Youri Staal, Sas van Gent; Jaimie van de Steenoven, Axel; Sanne Tollenaar, Terneuzen; Niek Verstraete, Terneuzen

Havo profiel natuur en techniek
Dennis Etzold, Terneuzen; Julian Gort, Terneuzen; Max van der Heyden, Terneuzen; Claudio Pauwels, Biervliet; Thomas Warnier, Hulst

Havo, profiel natuur en gezondheid
Dennis Etzold, Terneuzen; Julian Gort, Terneuzen; Max van der Heyden, Terneuzen; Claudio Pauwels, Biervliet; Thomas Warnier, Hulst

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector consumptief bakken
Lisenka van Beers, Terneuzen; Léanyka van Dierendonck, Philippine; Lian Driessen, Westdorpe; Felicity Geertsma, Axel; Vivian de Graaf, Terneuzen; Aleyna Güngörmez, Terneuzen; Mitchell de Jonge, Terneuzen; Isabel de Kever, Westdorpe; Joyce Lauret, Biervliet; Evita Lauri, Terneuzen; Mara de Meijer, Hoek; Daisyree de Ronde, Terneuzen; Justin van Strien, Terneuzen

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector consumptief horeca
Estera Brol, Terneuzen; Kristien van der Gouwe, Hoek; Ronald Oostdijk, Terneuzen; Sharren de Ridder, Terneuzen; Dennis Rietveld, Westdorpe;
Vera de Ruiter, Hoek; Ivanka de Smidt, Terneuzen; Iris de Wilde, Sluiskil

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector sport, dienstverlening en veiligheid
Zoë de Bruin, Hulst; Roy Burm, Kloosterzande; Kevin Cornelis, Terneuzen; Silke Dubbeldam, Sluiskil; Tara Gimbergh, Terneuzen; Mike Kind, Terneuzen; Jimi Langedijk, Terneuzen; Dyana Lansman, Terneuzen; Michael Madlener, Terneuzen; Noa de Munter, Zuiddorpe; Marlena Pacyga, Oostburg; Daniëlle van Pamelen, Hoek; Manon Pijpelink, Philippine; Emma Pladdet, Terneuzen; Ginny Proost, Zaamslag; Tessa de Regt, Terneuzen; Kimberley Rouwit, Philippine; Silke Smalheer, Hult; Daan Sol, Kloosterzande; Tessa van Troost, Axel; Esmée Vereggen, Hoek; Justin de Visser, Terneuzen; Melissa van de Wege, Terneuzen; Noèlle de Zeeuw, Terneuzen

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector instalelektro
Burak Bayrak, Terneuzen; Tristan Geelhoedt, Zaamslag; Ben Göbels, Terneuzen; Youp de Groote, Axel; Niels Van Hamme, Terneuzen; Gwendolyne Kuup, Sluiskil; Mika Loof, Zaamslag; Naqash Mahmood, Terneuzen; Thimo Meijer, Terneuzen; David Ottjes, Lamswaarde; Justin Poppe, Terneuzen; Jeffrey Scheffers, Hengstdijk; Matthew Seghers, Terneuzen; Dominique van Vlaenderen, Sas van Gent; Daniel Verveer, Terneuzen; Daimano Witte, Axel; Youssef El Yadiri, Axel; Glenn Zeger, Zaamslag; Joey de Zoete, Terneuzen

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg, sector voertuigtechniek
Rick van Aerde, Sas van Gent; Mike Duysserinck, Terneuzen; Jan de Fouw, Sluiskil; Joep de Krijger, Philippine; Michael Marinissen, Hoek; Lucas Plasschaert, Terneuzen; Donny van Roeyen, Hoek; Robin van Rumste, Sluiskil; Daniël de Snoo, Middelburg; Bryan Soumillon, IJzendijke

vmbo theoretische leerweg, sector economie
Emily van den Bos, Axel; Evy Bruggheman, Terneuzen; Ronan de Caluwé, Hoek; Jesse Elzinga, Terneuzen; Kitty den Engelsman, Terneuzen; Isa de Groote, Axel; Jamila Koster, Terneuzen; Juan Pablo Loaiza Cobos, Hoek; Kevin Meertens, Zaamslag; Mischa Mollenbrok, Terneuzen; Tristen Pieters, Sas van Gent; Marissa Pleijte, Breskens; Daphne de Ruiter, Terneuzen; Naomy Thijssen, Terneuzen; Justin van der Velde, Sas van Gent; Tristan van de Waeter, Terneuzen

vmbo theoretische leerweg, sector landbouw
Sven Berkhout, Westdorpe; Floris van Leemput, Terneuzen

vmbo theoretische leerweg, sector techniek
Rychardo Bos, Terneuzen; Jeffrey Buren, Zaamslag; Damiën Curcic, Terneuzen; Mikâil Durgun, Terneuzen; Thijs Francke, Axel; Monica Heijnsdijk, Sas van Gent; Niels van der Heyden, Terneuzen; Dagmar de Koster, Terneuzen; Sander de Krijger, Biervliet; Hong Lin, Axel; Björn Mulder, Hoek; Valerie Neirynck, Sluiskil; Ronald van Nispen, Sas van Gent; Evelyne Verhelst, Axel; Alaine van de Wege, Axel

vmbo theoretische leerweg, sector zorg en welzijn
Lindi Akkerman, Axel; Sophie Ambrosini, Axel; Valentijn Bouchaut, Axel;
Daria Brol, Terneuzen; Manon Buijze, Terneuzen; Myrthe Endhoven, Terneuzen; Dzejla Fekovic, Terneuzen; Anne van Halderen, Axel; Sidney Lourens, Terneuzen; Nova Machielse, Terneuzen; Fabiënne van Putten, Sluiskil; Justin Salomon, Axel; Tirza Scherbeijn, Hoek; Mirre Visser, Terneuzen; Madelief de Vries, Zaamslag; Doortje Waals, Biervliet; Yasemin Yalçin, Axel; Daniëlle Zandbergen, Hoek

Vwo, profiel cultuur en maatschappij
Arjen de Feijter Terneuzen, Rowen Meeusen, Philippine

Vwo, profiel economie en maatschappij
Arjen de Feijter, Terneuzen

Vwo, profiel natuur en gezondheid
Max van Driel, Terneuzen; Natasha van Gijs, Terneuzen; Wouter van der Gouwe, Hoek; Joris Martens, Terneuzen; Jennifer Pichal, Terneuzen; Shirley Sleuyter, Terneuzen; Serena de Vrieze, Terneuzen

Vwo, profiel natuur en techniek
Wouter van der Gouwe, Hoek; Joris Martens, Terneuzen; Jennifer Pichal, Terneuzen; Shirley Sleuyter, Terneuzen; Serena de Vrieze, Terneuzen